SM PERVERZ V ČB

Zobrazeno: 72684 Město: České Budějovice Kraj: Jihočeský
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Jsem Dominantní žena a realizuji setkání zaměřené na Sm a Perverz.Co u mě můžeš prožít? Svazování, pán anál i fist,vosk,svorky, podvaz penisu i varlat a různé mučení, feminizace, footfetish, nucené lízání, uctívání mého analku, výprasky, tvrdé honění, dráždění prostaty, psychické ponižování,piss a další. Praktikuji i menzes a Kaviár. Živá toaleta.Před realizací si promluvíme a domluvíme se na praktikách.Jaké tě lákají a jaké nikoliv.Každá lekce je individuální.Vhodné prostory i mnoho pomůcek a zkušenosti mám.Dobré je volat den předem.Pokud budu mít volno tak domluvit 3-4hod předem.Hod 1500, kaviár za jiných podmínek. Též možnost psané,e-mail lekce. Prodej spodního prádla,fetishe.Osobně nebo mohu zaslat.Též má videa na téma bdsm z lekcí,footfetish,kaviár,piss,menzes a další.Seznam videí mohu zaslat.Více o mě,galerie,fota z videí a další na webovkach. Cbparbdsm.estranky.cz Madam Greta
Telefon: 607154578 Datum: 21.10.2021
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál ChciHolku.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)