BDSM služby od profi dominy

Zobrazeno: 600 Město: Praha 3 Kraj: Praha
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Otroku! Jsem Madam Cara. Tvá Madam! Tvá Paní! Tvá vládkyně! Toto si pořádně zapamatuj a podle toho se také chovej! Jakmile překročíš můj práh, okamžitě tě chci vidět na kolenou! Budeš líbat moje boty, dokud ti neřeknu, dost! Od té chvíle jsi můj otrok a já velice dobře vím, že s otrokem to po dobrém nejde! Ale pár pořádných facek hned úvodem tě přivede na ty správné myšlenky! Okamžitě ze sebe serveš všechno, co máš na sobě, abych si tě pořádně prohlédla a mohla se pobavit pohledem na toho tvého chudáčka. Máš se na co těšit! Můžeš mi zakňučet svá přání, ale je jen na mně, jestli je vůbec ráčím vyslyšet! Já se budu bavit, a ty budeš skučet pro mé pobavení! Mám pokračovat? Tak okamžitě piš svou poníženou žádost o milostivé přijetí! Cena je pevná. 2000/hod. Nebudu z tebe tahat další peníze a na minuty nehledím. Já se chci bavit, a ty, otroku, se budeš snažit, aby se tvá Madam bavila co nejlépe! Zapamatuješ si jméno Madam Cara! Okamžitě piš, a dej si záležet, aby tvá ubohá žádost byla náležitě pokorná!
Telefon: 731 47 97 98 Datum: 23.2.2021
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál ChciHolku.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)