Lolitka Gábinka

Zobrazeno: 170 Město: Praha 2 - Vinohrady Kraj: Praha
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Lolitka Gábinka je krásná 18-ti letá slečna 169/51/2 má krásné pevné tělíčko a do pasu dlouhé husté tmavé vlásky a k tomu dívčí obličej s modrýmy kukadly. Budeš překvapen vstřícností, snaživostí a určtě se Ti nebude chtít odejít! V zálkadní ceně je orálek bez, 69, milování v různývh polohách a mám ráda společnou spršku. Pokud by jsi měl zájem, můžeme se dohodnout také na Líbání, lízání zadečku, pissu, Lehkém Fistingu a umím opravdu kvalitní hluboký orálek! Dnes je tu více dívek. Neváhej zavolat a přijď si vybrat. Mazlivé Studentky 2x v Praze Lucemburská a krásova ulice!! Více dívek!! Více prostoru!! Více možností !! Těším se Gábinka
Telefon: 606 357 709 Datum: 26.8.2019
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál ChciHolku.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)