nově otevřený privát paradise

Zobrazeno: 129 Město: Olomouc Kraj: Olomoucký
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
POZOR POZOR!!!!!!!! NOVÁ KRÁSNÁ SLEČNA!!!!!ORÁLEK DO KONCE A ANÁLEK TAKÉ!!!!!!NEZAPOMEŇTE SE ZÍTRA PODÍVAT NA NOVÝ PROFIL SLEČNY LILI !!!!!!.Jsme atraktivní krásné a přítulné holčičky co vás rády kdykoliv udělají. zveme tímto pány,dámy i páry do našeho pelíšku. budeme vás rozmazlovat ,odejdete se 100% spokojeností. rády přijedeme uspokojit touhy manželských páru, ale také vás přivítáme u nás. . každá kočička nabízí různé způsoby rozkoše, takže volejte a ptejte se na nás. zavolejte a uskutečníme vše po čem toužíte. jsme otevřené všemu ,jsme jedinečné.cizinci jsou u nás vítání a nabízíme pro vás eskorty, možno platit v eurech. naše slečny se na vás mooc těší ♥ tak přijďte to u nás roztočit..... návrhy ke zlepšení našich služeb zasílejte na ma
Telefon: 777 402 211 Datum: 3.10.2019
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál ChciHolku.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)