Masáže- klasicko eroticko tantrické s vyvrcholením

Zobrazeno: 2695 Město: Trutnov Kraj: Královéhradecký
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Příjemné relaxační, rekondiční a erotické masáže s dobíjením energie (tantrické) , masáže lingamu, kuliček, zadečku, zad, šíje ... Příjemné a něžné doteky od ženy plnějších tvarů 164/78 prsa4. Pracovní doba každý den - 8,15 -20,00 jinak dle domluvy i jindy. PRACUJI i víkendy- občas bývám pryč- napíši zde nebo volej a dovíš se. Děkuji za pochopení. Vše dle domluvy přes telefón . Masáže jsou příjemné doteky prospěšné pro tělo, skoro každého občas pobolívavají záda či krk a každý má rád příjemné doteky . Například masáž análního otvoru u mužů , kde je prostata , která potřebuje také prokrvit a tím i vzruší muže, záleží hlavně na uvolněnosti a prožitku, který z takové masáže bývá velice příjemný a člověk se cítí odpočatý a nabitý.
Telefon: 733 258 875 Datum: 16.10.2020
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál ChciHolku.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)