Detail inzerátu

Postele Marijon

Zobrazeno: 1738 Město: Lanškroun Kraj: Pardubický
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Naše společnost Marijon zahájila tento rok originální, atipickou výrobu nábytku pro Váš odpočinek, zdravý spánek a milostný život. Zkušenosti již máme přes 10 let a naším největším učitelem je praxe.

Zdravý a komfortní spánek je pro nás prioritou, přivádíme na trh novinku, kterou někteří využijí a jiní se zasní. Postele a nábytek na míru je pro všechny, kteří touží mít dokonalý domov dle svých představ. Přáli by jsme si Vám zlepšit náladu, zvýšit komfort, zkvalitnit odpočinek, zklidnit a navodit harmonii ve Vašem životě. K tomu přispívají kvalitní materiály, profesionální práce, ale také vstřícný a osobní přístup celého našeho týmu.

Projekty jsou navrhované a vyráběné, tak aby se propojili s Vaším stávajcím, nebo novým interiérem. Diskrétnost nábytku je nejdůležitější prvek naší výrobní filosofie. Tudíž nemusíte mít obavy, že návštěva či nejmenší uličníci si udělají špatný úsudek. Samozřejmě zajistíme další doplňky bytu jako jsou vestavby, komody, knihovny a jiný nábytek do Vašeho interiéru. Výběr je jen na Vás.

NAŠE POSTELE PRO VAŠI RADOST

KONTAKT:
Projekt: EROTICKÉ POSTELE.CZ
Adresa: Svojsíkova 1085, Lanškroun
Charakteristika: Obchod
e-mail: info@marijon.cz

Naše produkty naleznete zde:
www.Eroticke-postele.cz
www.Marijon.cz
Telefon: 724 922 700 Datum: 1.2.2018
MEDIÁLNÍM PARTNEREM PROJEKTU JE LEO TV MEDIA
Naši partneři a stejně tak i Vy máte možnost využít našich mediálních platforem, kterými jsou: TV, časopisy, DVD, filmy, internetové projekty a další projekty s vysokou úrovní a ve špičkové kvalitě. Se svými požadavky se obracejte na Obchodní oddělení PK 62, a. s. / LEO TV MEDIA. Kontakt: reklama@leotv.cz, +420 281 090 608.