Detail inzerátu

FINANČNÍ JISTOTA a SVOBODA v Německu

Zobrazeno: 1427 Město: CELÁ ČR Kraj: Praha
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Toužíš po změně svého života, finanční jistotě a svobodě?

Nabízíme Ti práci, která vše uvedené umožní – s dobrými pracovními podmínkami, v klidném a příjemném prostředí a ve slušném kolektivu.


Jsme jeden z nejlepších a vysoce navštěvovaných zahraničních privátů ve Spolkové republice Německo. Hledáme mezi sebe atraktivní a milé slečny, s chutí pracovat a vydělávat! Nabízíme Ti 200 – 700 € / vyplácených denně, kvalitní, stálou i novou klientelu, flexibilní pracovní dobu, finanční stabilitu, korektní a čestný přístup, možnost pronájmu pokojů a práci v převážně česko-slovenském kolektivu.

Jedná se o spolupráci bez jakýchkoli závazků, výdajů anebo poplatků.

Máš vlastní pokoj se zvonkem, internet, TV, rádio. K dispozici je také společná plně vybavená kuchyně atd. V blízkosti privátu se nacházejí obchody, restaurace, fitness, anebo solárium. Ubytování, reklamu a základní věci k práci zabezpečujeme my. Parkování je rovněž možné u privátu.

My neslibujeme, ale plníme!

Ozvi se a kontaktuj nás pro bližší informace.

Ochotně odpovím na všechny Tvé otázky.

S pozdravem Nikol

KONTAKT:
Telefon: +420 776 118 531 nebo +421 919 043 752
e-mail: toppracanikol@gmail.com
Telefon: +420 776 118 531 Datum: 7.2.2018
MEDIÁLNÍM PARTNEREM PROJEKTU JE LEO TV MEDIA
Naši partneři a stejně tak i Vy máte možnost využít našich mediálních platforem, kterými jsou: TV, časopisy, DVD, filmy, internetové projekty a další projekty s vysokou úrovní a ve špičkové kvalitě. Se svými požadavky se obracejte na Obchodní oddělení PK 62, a. s. / LEO TV MEDIA. Kontakt: reklama@leotv.cz, +420 281 090 608.