Detail inzerátu

CANABELLE

Zobrazeno: 2094 Město: Praha 4 Kraj: Praha
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Rozvíjej svoji sexualitu…
Jsem sexuální alchymistka a tantrická domina. Mojí vášní je sexuální umění. Své klienty beru na cestu objevování, zkoumání a rozvíjení vlastní sexuality. Chceš prožít intenzivní dobrodružství a odevzdat se do rukou božské ženskosti?

Jaká jsem?
Jsem přátelská a otevřená, ráda se bavím a potkávám s lidmi. Jsem empatická, tvůrčí a zajímám se o podstatu věcí. Přesto je u mě na prvním místě hravost. Mohu být velmi jemná, ale i dost tvrdá. Při hře dokážu velmi dobře vycítit potřeby druhých. Umím vytvořit takové prostředí, ve kterém se budete cítit bezpečně a uvolněně.

Jaká je moje orientace?
Vzrušují mě muži i ženy. Ženám velmi dobře rozumím a dokážu se na ně skvěle napojit. Na mužích mě baví jejich odlišná sexuální energie a to, když ji umí přirozeně projevit.

Jaké mám zkušenosti s BDSM?
15 let si hraji, zkoumám a experimentuji s vlastní sexualitou, z toho 7 let s BDSM. Nejvíce zkušeností mám s dominantně – submisivními hrami, s přípravou a realizací scénářů, s výcviky a disciplínou, spankingem a bondážemi.

KONTAKT:
Projekt: CANABELLE
Charakteristika: Sexuální alchymistka a tantrická domina
Telefon: +420 777 762 008
e-mail: madam@canabelle.com

www.canabelle.com
Telefon: +420 777 762 008 Datum: 21.1.2018
Je to až neskutečně jednoduché!
  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 03 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Technicky zajišťuje PSMS, s.r.o. 30Kč/SMS vč. DPH Více na www.ahainfo.cz, infolinka 225 396 396 (09-17h). Pouze pro osoby starší 18 let. www.platmobilem.cz

Odeslat odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zpráva

Ochrana proti spamu. Napište prosím součet těchto čísel: 1 + 7