Detail inzerátu

CANABELLE

Zobrazeno: 1897 Město: Praha 4 Kraj: Praha
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Rozvíjej svoji sexualitu…
Jsem sexuální alchymistka a tantrická domina. Mojí vášní je sexuální umění. Své klienty beru na cestu objevování, zkoumání a rozvíjení vlastní sexuality. Chceš prožít intenzivní dobrodružství a odevzdat se do rukou božské ženskosti?

Jaká jsem?
Jsem přátelská a otevřená, ráda se bavím a potkávám s lidmi. Jsem empatická, tvůrčí a zajímám se o podstatu věcí. Přesto je u mě na prvním místě hravost. Mohu být velmi jemná, ale i dost tvrdá. Při hře dokážu velmi dobře vycítit potřeby druhých. Umím vytvořit takové prostředí, ve kterém se budete cítit bezpečně a uvolněně.

Jaká je moje orientace?
Vzrušují mě muži i ženy. Ženám velmi dobře rozumím a dokážu se na ně skvěle napojit. Na mužích mě baví jejich odlišná sexuální energie a to, když ji umí přirozeně projevit.

Jaké mám zkušenosti s BDSM?
15 let si hraji, zkoumám a experimentuji s vlastní sexualitou, z toho 7 let s BDSM. Nejvíce zkušeností mám s dominantně – submisivními hrami, s přípravou a realizací scénářů, s výcviky a disciplínou, spankingem a bondážemi.

KONTAKT:
Projekt: CANABELLE
Charakteristika: Sexuální alchymistka a tantrická domina
Telefon: +420 777 762 008
e-mail: madam@canabelle.com

www.canabelle.com
Telefon: +420 777 762 008 Datum: 21.1.2018
MEDIÁLNÍM PARTNEREM PROJEKTU JE LEO TV MEDIA
Naši partneři a stejně tak i Vy máte možnost využít našich mediálních platforem, kterými jsou: TV, časopisy, DVD, filmy, internetové projekty a další projekty s vysokou úrovní a ve špičkové kvalitě. Se svými požadavky se obracejte na Obchodní oddělení PK 62, a. s. / LEO TV MEDIA. Kontakt: reklama@leotv.cz, +420 281 090 608.