Detail inzerátu

PARFÉM LÁSKY

Zobrazeno: 3418 Město: Máchova 6, Praha 2 Kraj: Praha
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Těší nás, když k sobě lidé nacházejí cestu, když se vytvářejí nové partnerské vztahy. Těší nás, když se lidé navzájem respektují a v soužití využívají všech možností, aby vzájemné vztahy upevňovali a posilovali. Jednou z důležitých součástí kvalitního partnerství je sexuální vztah. Bez něho by naše životy byly prázdné a nezajímavé. Naším cílem je proto pomáhat budovat zdravé sexuální vztahy, dělat je zábavné a podporovat v erotice lidskou fantazii a vynalézavost.

Zabýváme se prodejem erotických pomůcek, věnujeme se výstavám, na nichž firmy představují své nejlepší výrobky zákazníkům, působíme nejen v Česku, ale i v Německu a Rakousku.

Feromonový parfém je pro nás parfémem lásky, který lidem pomůže ke sblížení a dá jim šanci budovat nové vztahy. Základem pro výrobu tohoto parfému jsou kvalitní feromony rostlinného původu. V nabídce máme nejen feromony pro muže či feromony pro ženy, ale také unisex vůně. Plánujeme další obměnu a rozšíření našeho sortimentu. Chceme jej obohatit o různé oleje, tělová mléka a toaletní vodu.

KONTAKT:
Projekt: PARFÉM LÁSKY
Adresa: Máchova 6, Praha 2
Charakteristika: Obchod
Telefon: +420 776 209 753
e-mail: sales@parfemlasky.cz
web: www.parfem-lasky.cz

Microsite:
www.feromonypromuze.weebly.com

Více informací:
www.in-magazin.webnode.cz
www.profi-clanky.cz/parfem-lasky
Telefon: +420 776 209 753 Datum: 19.11.2017
MEDIÁLNÍM PARTNEREM PROJEKTU JE LEO TV MEDIA
Naši partneři a stejně tak i Vy máte možnost využít našich mediálních platforem, kterými jsou: TV, časopisy, DVD, filmy, internetové projekty a další projekty s vysokou úrovní a ve špičkové kvalitě. Se svými požadavky se obracejte na Obchodní oddělení PK 62, a. s. / LEO TV MEDIA. Kontakt: reklama@leotv.cz, +420 281 090 608.