Růžový Slon – SEXSHOP

Zobrazeno: 2773 Město: Havířov-Šumbark Kraj: Moravskoslezský
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Inspirujeme k objevování nových věcí v sexu. Proto jsme natočili 1000 instruktážních a inspiračních videí. Na vlastním těle i s testery otestovali stovky pomůcek a detailně je popsali… Napsali jsme stovky článků, poslali stovky newsletterů. Zařídili, že nám zákazníci sepsali 15.000 uživatelských recenzí. Měníme pohled Čechů na SEX. Ahoj, už 14 let Adam, Dominika, Veronika, Broňa, Žaneta a další sloni v prodejně i e-shopu vybírají nejzajímavější erotické hračky z celého světa. Každý měsíc testujeme desítky novinek z veletrhů i přímo od výrobců. Zelenou dostanou jen hračky v něčem výjimečné – takové, které pomohou vyzkoušet v sexu něco nového a posunout vlastní hranice. Stojíme za projekty SexualniAsistence.cz a DenOrgasmu.cz. V projektu sexualniasistence.cz pomáháme objevit sexualitu také hendikepovaným. Ohraný sex je zabiják vztahu. Růžový slon mění pohled Čechů na sex a inspiruje k posouvání hranic. Vyzkoušej průvodce, přečti magazín, mrkni na poslední videa a zkontroluj poradnu. Tajné tipy, novinky ze světa. Hledej, objevuj, je to na Tobě. Chobot nahoru! Podrobnosti a ostatní hledej na www.ruzovyslon.cz Proč nakupovat u nás? • Ověřeno zákazníky – perfektní služby. • Kamenná prodejna Havířov a síť odběrných míst. • Nákup bez rizika. Můžete vrátit či vyměnit nerozbalené zboží do 14 dnů (30 dnů stálý zákazník). • Poštovné zdarma nad 1400 Kč. • Máme vlastní sklad a zboží ihned expedujeme. 7 dní v týdnu! • Věrnostní program (od druhého nákupu nižší poštovné aj.) • Reklamace bez starostí. • Pro zboží si sami přijedeme. • 12 let na trhu. Kontakt: Web: www.ruzovyslon.cz Telefon: +420 596 810 697 E-mail: info(zavinac)ruzovyslon.cz
Telefon: +420 596 810 697 Datum: 11.12.2017
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál ChciHolku.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)