FETISH KINKY CLINIC PRAGUE

Zobrazeno: 1689 Město: Praha Kraj: Praha
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Precizní clinic a fetish praktiky s profesionálním vybavením. Katetrizace močového měchýře a dilatace urethry. Vyšetření speculem a dilatace anusu. Elektrostimulace ET 312, vakuová a vibrační terapie. Skrotální i intravenozní infuze, šití. Dočasné modifikace, play piercing. Breath conrol. Objednat se lze smskou minimálně den předem. Preferuješ anální dráždění, masáže prostaty, roztahování anusu, fisting. Chceš prožít vnitřní orgasmus. Je to jedna z mých specialit. Kontaktuj mě sms nebo emailem. KONTAKT: Projekt: MADAME LUCIE / LUCIE ÄRZTIN / FETISH KINKY CLINIC PRAGUE Adresa: Praha Charakteristika: Specialistka na clinic, latex, PVC a uniformy (pro muže i ženy) Telefon: +420 777 762 677 e-mail: luciearztin@gmail.com www.madamelucie.eu
Telefon: 777 762 677 Datum: 26.1.2018
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál ChciHolku.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)