LUCIE ÄRZTIN

Zobrazeno: 2000 Město: Praha Kraj: Praha
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Lucie Ärztin V oblasti BDSM se mnoho let specializuji především na clinic. Mám vysokoškolské vzdělání v oboru biomedicíny. Mezi mé oblíbené patří anální praktiky, elekrostimulace, dilatace urethry, fixace pacienta. Mám velkou zálibu v latexu, PVC a uniformách. Na čem se můžeme domluvit: -Anální stimulace: masáže prostaty, milking, dilatace anusu, fisting, double nebo deep fisting, foot fisting -Klystýry: zdravotní, očistné, trestné, bizarre -Napouštění fyziologickým roztokem: napouštění prsou, šourku, močového měchýře -Dilatace urethry, výtěry urethry, katetrizace -Diagnostika: měření tlaku, krevního cukru, vitální kapacity plic, analýza moči, weight control -Jehly, infúze, šití, piercing -Elektrostimulace ET 312 -Vakuová a vibrační terapie -Breath control, poppers -Smyslová deprivace -Bondage: západní, shibari, mumifikace, závěsy -Cum control, POT, CBT -Pissing, spitting -Spanking, tickling -Roleplay: animal roleplay, army training, lékařka -pacient, dozorkyně- vězeň… -Sex coaching pro páry -Public games, outdoor, únosy -Baby adult, gummi baby -Feminizace: kompletní nebo částečná transformace. Depilace, vyholení, make up, manikúra, paruky, oblečení, obuv, latex, napouštění prsou, dočasná modelace pohlaví, nucená homosexualita -Foot fetish: miluji korkáče a hight heels, punčochy, podvazky. Foot job, trampling. Lze se dohodnout na provedení v latexu či v klasickém a medical stylu. Nezabývám se klasickými sexuálními službami. Nepoužívám trvale zdraví poškozující metody. Neprovozuji kaviár. Na telefonu jsem k zastižení během dne, v noci mám tendenci spát. Pokud telefon nezvedám, pošlete mi SMS, odpovím. Schůzku si můžeme domluvit nejdříve na 10.00 a nejpozději na 20.00 každý den kromě soboty, kdy ve studiu nejsem. Je nutné se objednat s předstihem jednoho dne nebo zkusit štěstí tentýž den ráno na seanci odpoledne. Svou objednávku je potřeba vždy 2 hodiny předem potvrdit SMS, nepotvrzené schůzky nerealizuji. Netoleruji nedochvilnost bez omluvy. Přijímám zkušené i nováčky. Jsem bisexuální, tedy ženy jsou vítány. Ráda pracuji i s páry. Fetish kinky klinika Praha uspokojí náročné pacienty, milovníky análních praktik, špičkové elektrostimulace, PVC a latexového oblečení. Tři místnosti studia, s vlastním sociálním zařízením a diskrétním vchodem, jsou věnovány různým tématům. Všechny používané nástroje jsou profesionální lékařské, nikoliv ze sexshopu. Materiál je sterilní jednorázový. Bezproblémové parkování. Občerstvení je samozřejmostí. I speak English. Ich spreche Deutch. KONTAKT: Projekt: MADAME LUCIE / LUCIE ÄRZTIN / FETISH KINKY CLINIC PRAGUE Adresa: Praha Charakteristika: Specialistka na clinic, latex, PVC a uniformy (pro muže i ženy) Telefon: +420 777 762 677 e-mail: luciearztin@gmail.com www.madamelucie.eu
Telefon: 777 762 677 Datum: 29.12.2017
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál ChciHolku.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)