CANABELLE

Zobrazeno: 1364 Město: Praha 4 Kraj: Praha
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Rozvíjej svoji sexualitu… Jsem sexuální alchymistka a tantrická domina. Mojí vášní je sexuální umění. Své klienty beru na cestu objevování, zkoumání a rozvíjení vlastní sexuality. Chceš prožít intenzivní dobrodružství a odevzdat se do rukou božské ženskosti? Jaká jsem? Jsem přátelská a otevřená, ráda se bavím a potkávám s lidmi. Jsem empatická, tvůrčí a zajímám se o podstatu věcí. Přesto je u mě na prvním místě hravost. Mohu být velmi jemná, ale i dost tvrdá. Při hře dokážu velmi dobře vycítit potřeby druhých. Umím vytvořit takové prostředí, ve kterém se budete cítit bezpečně a uvolněně. Jaká je moje orientace? Vzrušují mě muži i ženy. Ženám velmi dobře rozumím a dokážu se na ně skvěle napojit. Na mužích mě baví jejich odlišná sexuální energie a to, když ji umí přirozeně projevit. Jaké mám zkušenosti s BDSM? 15 let si hraji, zkoumám a experimentuji s vlastní sexualitou, z toho 7 let s BDSM. Nejvíce zkušeností mám s dominantně – submisivními hrami, s přípravou a realizací scénářů, s výcviky a disciplínou, spankingem a bondážemi. KONTAKT: Projekt: CANABELLE Charakteristika: Sexuální alchymistka a tantrická domina Telefon: +420 777 762 008 e-mail: madam@canabelle.com www.canabelle.com
Telefon: +420 777 762 008 Datum: 21.1.2018
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál ChciHolku.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)