PARFÉM LÁSKY

Zobrazeno: 921 Město: Máchova 6, Praha 2 Kraj: Praha
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Těší nás, když k sobě lidé nacházejí cestu, když se vytvářejí nové partnerské vztahy. Těší nás, když se lidé navzájem respektují a v soužití využívají všech možností, aby vzájemné vztahy upevňovali a posilovali. Jednou z důležitých součástí kvalitního partnerství je sexuální vztah. Bez něho by naše životy byly prázdné a nezajímavé. Naším cílem je proto pomáhat budovat zdravé sexuální vztahy, dělat je zábavné a podporovat v erotice lidskou fantazii a vynalézavost. Zabýváme se prodejem erotických pomůcek, věnujeme se výstavám, na nichž firmy představují své nejlepší výrobky zákazníkům, působíme nejen v Česku, ale i v Německu a Rakousku. Feromonový parfém je pro nás parfémem lásky, který lidem pomůže ke sblížení a dá jim šanci budovat nové vztahy. Základem pro výrobu tohoto parfému jsou kvalitní feromony rostlinného původu. V nabídce máme nejen feromony pro muže či feromony pro ženy, ale také unisex vůně. Plánujeme další obměnu a rozšíření našeho sortimentu. Chceme jej obohatit o různé oleje, tělová mléka a toaletní vodu. KONTAKT: Projekt: PARFÉM LÁSKY Adresa: Máchova 6, Praha 2 Charakteristika: Obchod Telefon: +420 776 209 753 e-mail: sales@parfemlasky.cz web: www.parfem-lasky.cz Microsite: www.feromonypromuze.weebly.com Více informací: www.in-magazin.webnode.cz www.profi-clanky.cz/parfem-lasky
Telefon: +420 776 209 753 Datum: 29.1.2018
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál ChciHolku.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)