Postele Marijon

Zobrazeno: 1156 Město: Lanškroun Kraj: Pardubický
Nezapomeňte prosím uvést, že jdete ze seznamky ChciHolku.cz
Naše společnost Marijon zahájila tento rok originální, atipickou výrobu nábytku pro Váš odpočinek, zdravý spánek a milostný život. Zkušenosti již máme přes 10 let a naším největším učitelem je praxe. Zdravý a komfortní spánek je pro nás prioritou, přivádíme na trh novinku, kterou někteří využijí a jiní se zasní. Postele a nábytek na míru je pro všechny, kteří touží mít dokonalý domov dle svých představ. Přáli by jsme si Vám zlepšit náladu, zvýšit komfort, zkvalitnit odpočinek, zklidnit a navodit harmonii ve Vašem životě. K tomu přispívají kvalitní materiály, profesionální práce, ale také vstřícný a osobní přístup celého našeho týmu. Projekty jsou navrhované a vyráběné, tak aby se propojili s Vaším stávajcím, nebo novým interiérem. Diskrétnost nábytku je nejdůležitější prvek naší výrobní filosofie. Tudíž nemusíte mít obavy, že návštěva či nejmenší uličníci si udělají špatný úsudek. Samozřejmě zajistíme další doplňky bytu jako jsou vestavby, komody, knihovny a jiný nábytek do Vašeho interiéru. Výběr je jen na Vás. NAŠE POSTELE PRO VAŠI RADOST KONTAKT: Projekt: EROTICKÉ POSTELE.CZ Adresa: Svojsíkova 1085, Lanškroun Charakteristika: Obchod e-mail: info@marijon.cz Naše produkty naleznete zde: www.Eroticke-postele.cz www.Marijon.cz
Telefon: 724 922 700 Datum: 1.2.2018
Je to až neskutečně jednoduché!

  1. Odešlete sms ve tvaru DVDA2 na číslo 909 44 30
  2. Obratem obdržíte topovací pin. Vložte jej prosím sem
  3. Klikněte na tlačítko

Cena SMS odeslané na číslo 909 44 30 je 30 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Pokud dojde k problému s topováním Vašeho inzerátu, kontaktujte prosím naši technickou podporu. Děkujeme.

Odpověď na inzerát

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zprávaPortál ChciHolku.cz je součástí mnohočetné divize internetových projektů LEO On-Line, mediální skupiny LEO TV MEDIA, největšího producenta „zábavy pro dospělé“ ve střední a východní Evropě (TELEVIZE, INTERNET, TISK, DVD aj.)